birželio 14, 2009

Spausdinti Spausdinti

Jie ir aš

Autorius: Saulius Spurga
Kategorija : Komentarai
Šaltinis :

Tyrinėju Kenedžio, Rasputino, Bordžijos ir kitų veikėjų, pamišusių dėl valdžios ir sekso, gyvenimus.

Tačiau gilesnės studijos nepadeda: kuo daugiau apie vieną ar kitą žmogų skaitai, tuo vaizdas darosi mažiau ryškus. Prieštaringų požiūrių džiunglėse žmogaus asmenybė pasimeta.

Lieka atskiri poelgiai – viso labo žmogiškosios komedijos epizodai. Tiesą sakant, kitaip ir būti negali: aš pats nežinau, kaip man traktuoti savo kuklų ir ankštą gyvenimėlį.

Juk iš tikrųjų nesu tas, kas gyvena savo gyvenimą – jei kas imtųsi į jį pažvelgti. Gyvenu savo mintyse, kurių niekas kitas nepermanys.

Bet nereikia dėtis tokiu paslaptingu. Visų žmonių mintys susilieja, kunkuliuoja bendram katile. Aš irgi buvau Kenedis, vadinau save berlyniečiu, o mintyse mačiau šviečiančią Merilinos galvą.

«
»

2 atsiliepimai

1. nėra prasmės

Nerašau savo el. pašto, nes pats galite sužinoti, nenorėčiau, nedarykite to..Jūsų kūryba – nuostabi. Meilės visada trūks, bet ne tam sutvertas..arba, arba..keistas žodis…

kovo 2, 2013, 19:11
2. nėra prasmės

Viskas ištrinama??

kovo 2, 2013, 21:20
(nebūtina)

Populiariausi pask. 4 mėn.

    • No results available

Pask. 12 mėn.

    • No results available
     
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Lapkričio 11 d. - Paliaubų diena. Londonas

    Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas